top of page
Silivri Hukuk Hakkında.jpg

HAKKIMIZDA

Silivri Hukuk Bürosu; 2010 yılında Av. Elif S.Ç. Kahraman tarafından Silivri’de kurulmuş, şahıs ve şirket özelinde gelişen müvekkil portföyü ile bölgenin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Sahip olduğu mesleki tecrübe ve iş disiplini ile müvekkillerinin güvenini kazanan hukuk büromuz, hukuki süreçteki öngörülerinin isabetliliği ile de başarıya ulaşmayı prensip haline getirmiştir.

Gelenekçi değil, yenilikçi bir kimlikle hareket etmek, güncel mevzuat değişimlerini ve bilgi teknolojilerini yakından takip ederek dinamik kalmak bizce önemlidir.

Müvekkilin yargısal süreçteki beklentileri ve dava konusu uyuşmazlık hakkındaki hassasiyetleri yol haritamızdır. Vekalet ilişkisinin kurulmasıyla başlayan “uzun yol arkadaşlığında” müvekkilin süreçten bilgi sahibi olmasını sağlayacak her türlü geri bildirim yöntemine başvurmak, bunu daha verimli hizmet vermek adına alanında uzmanlaşmış kadromuzla organize biçimde yerine getirmek önceliğimizdir

KADROMUZ

KURUCUMUZ

512.png

Arb. Av. Elif S. Çavdar Kahraman

Arb. Av. Elif S. Çavdar Kahraman; 1987 yılında Silivri’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Silivri’de tamamladıktan 2009 yılında lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlayarak mezun olmuştur. 2010 yılında Silivri’de kendi hukuk bürosu’nu kurarak, başta iş hukuku olmak üzere, icra ve iflas hukuku, ticaret hukuku (adi ortaklık, çek-bono-poliçeye dayalı kıymetli evrak hukuku, şirketler hukuku) özel hukukun aile (boşanma, velayet, mal rejiminin tasfiyesi), miras hukuku, gayrimenkul hukuku (şufa, tapu iptal ve tescil, ortalığın giderilmesi), kat mülkiyeti hukuku ve ceza hukuku alanlarında faaliyet göstermeye başlamış, bu kapsamda aktif olarak şirket, şahıs ve site yönetimlerinin danışmanlığı yapmıştır. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk annesidir.

ALINAN EĞİTİMLER :

 

  • HUKUK

2005-2009 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi

  • SANIK MÜDAFİLİĞİ VE MAĞDUR, ŞİKAYETÇİ, KATILAN VEKİLLİĞİ

İstanbul Barosu CMK Uygulama Araştırma ve Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen meslek içi eğitim seminerlerini 13/05/2011 tarihinde tamamlayarak ceza hukuku alanında uzmanlaşmıştır.

  • GENEL ARABULUCULUK EĞİTİMİ

13/11/2016 tarihinde Altınbaş Üniversitesinde Genel Arabuluculuk eğitim programını tamamlamıştır.

  • İŞ HUKUKUNDA UZMAN ARABULUCULUK EĞİTİMİ

30/12/2017 tarihinde Altınbaş Üniversitesi İş Hukuku alanında Arabuluculuk uzmanlık eğitim programını tamamlamıştır.

512.png

Av. Gamze Zar

Hasan- Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi mezunu olup, lisans eğitimini 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. 2015 yılı itibariyle serbest avukatlık yapan Av. Gamze Zar; İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi ve CMK Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen çeşitli meslek içi eğitim programlarına katılarak uzmanlaşmıştır.

512.png

Müge Oygur

Şerife Baldöktü Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde 2014 yılı itibariyle lisans eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli hukuk bürolarında takip elemanı olarak görev aldıktan sonra 2016 yılı itibariyle Silivri Hukuk Bürosunda avukat asistanlığı yapmaktadır.

bottom of page